Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Consoles ( Emulators & Roms )

    svetli4a
    svetli4a


    Брой мнения : 50
    Age : 36
    Местожителство : Rousse
    Работа/Хоби : безхаберник
    Registration date : 22.03.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  svetli4a Сря 16 Апр 2008, 05:53

    Ами това е темата тук казвайте по какви конзоли сте запалени съответно и игриците Consoles ( Emulators & Roms ) 658580 , също така и ако търсите някоя игра от младините ви, а не я намирате.

    NES - съответно най ме радва Ninja Gaiden серията, Mario Bross (това си е класика) и Jewel tetris
    SEGA Mega Drive - Тук са много, но се сещам навремето мн джътках Comix Zone, MK 3 Ultimate (тука имаше мн. фатали, брутали ... Consoles ( Emulators & Roms ) 912607 )
    Sega Dreamcast - Soul Calibur и Virtua Tennis
    Nintendo 64 - Rе-Volt
    Sony PS 1 - Tekken 3, Crash team racing (тук 4-ма мулти е побърквация)
    Mame32 - Caddilacs & Dinosaurs, Fatal Fury, King of Fighters ( всичките части си ги джъткам с кеф )

    имам вече сиг хиляди игри за конзоли, но това са класиките в жанра Consoles ( Emulators & Roms ) 658580 ,айде сега вие ...
    Drughi
    Drughi


    Брой мнения : 23
    Местожителство : Варна
    Registration date : 18.02.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  Drughi Сря 16 Апр 2008, 22:55

    Sega Mega Drive - Street Fighters,Mk,Ninja Turtle!
    PS - Fifa-98,99,00,Tekken.
    И имаше още няква ''Sega'' ама не се сещам къв модел е ,беше с дискове,там играхме Тенис и Хокей!
    p.s яка тема Consoles ( Emulators & Roms ) 658580
    svetli4a
    svetli4a


    Брой мнения : 50
    Age : 36
    Местожителство : Rousse
    Работа/Хоби : безхаберник
    Registration date : 22.03.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Re: Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  svetli4a Чет 17 Апр 2008, 03:20

    sega-та трябва да е била "genesis 2 " или "dreamcast", и сега като видях поста се сетих че PS-ите наистина имаха мн добри фифи Consoles ( Emulators & Roms ) 658580
    Drughi
    Drughi


    Брой мнения : 23
    Местожителство : Варна
    Registration date : 18.02.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  Drughi Пет 18 Апр 2008, 17:12

    Точно така ''DreamCast'' беше,ама така и не се разпространи сред народа,иначе биваше!
    svetli4a
    svetli4a


    Брой мнения : 50
    Age : 36
    Местожителство : Rousse
    Работа/Хоби : безхаберник
    Registration date : 22.03.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Re: Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  svetli4a Съб 19 Апр 2008, 06:04

    Да така е, всички масово си вземат PS-и, което малко ме дразни, аз съм на мнение че това далеч не е най-добрата конзола, ако имах парите без да се замислям си вземам едно Nintendo Wii, ето малко инфо относно 3-те най-разпространени конзоли (X-Box 360,PS3 и Wii): http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=3968

    П.П Относно DreamCast-а, аз такава не съм виждал наживо, въпреки, че ми е от любимите но игри за нея в нета бол и ми е достатъчно, ако имаш възможност си дръпни емулатор и по яките игрици като (Soul Calibur, Virtua Tennis2, MK Gold....), абе всички са мн добри Consoles ( Emulators & Roms ) 658580
    avatar
    Efix


    Брой мнения : 1
    Registration date : 03.10.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Re: Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  Efix Съб 01 Ное 2008, 23:51

    Consoles ( Emulators & Roms ) 20u3ng1

    И аз искам да си взема едно Wii ама ще ми трябва малко финансиране, че хладилник първо трябва да се самосезира. Consoles ( Emulators & Roms ) 127157

    Играл съм хиляди и хиляди конзолни игри - повечето на компа и ги теглих, после се рових за съответния емулатор и накрая цъках преди години.

    Все пак друго си е на оригиналната конзола да се изиграе едно заглавие.

    Водех една такава рубрика за конзолни игри в един тракър и не беше много харесвана мога да ти кажа.

    Ама малко сме ние "различните" геймъри ....

    Consoles ( Emulators & Roms ) 658580
    svetli4a
    svetli4a


    Брой мнения : 50
    Age : 36
    Местожителство : Rousse
    Работа/Хоби : безхаберник
    Registration date : 22.03.2008

    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Re: Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  svetli4a Вто 18 Ное 2008, 03:00

    Вярно, не са от най-търсените тези игрички, като се замисля и аз ако бях се родил 10-на годинки по-късно едва ли би ми щукнало изобщо да се ровя къде ли не за да си ги набавя и играя. Тръпката ми е друга - че се сещам какво беше преди като се сабирахме и разменяхме дискетки за 8 битовите елки Consoles ( Emulators & Roms ) 912607 , а и после чувството да си дадеш 2-та лева от закуска за 15-на минути на "Мустафата" .... еххх мамаму стара кви неща ме карате да си припомням Consoles ( Emulators & Roms ) 658580

    Sponsored content


    Consoles ( Emulators & Roms ) Empty Re: Consoles ( Emulators & Roms )

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Чет 28 Мар 2024, 18:17